Bindallı Fiyatları

Bindallı Fiyatları

Bindallı Fiyatları araştırmasına giren gelin adayları için faydalı bilgiler vermek isteriz. 2019 Sezonuna tüm hız ile girmeye yaklaştığımız şu dönemlerde birçok farklı seçenekler gözünüze çarpmıştır. Flaş renklerin ön planda olacağı bir sezona giriyoruz. Kombin önerileri çok ciddi anlamda farklılık yaratıyor. Bindallı konusunda sektörün en çok kitleye ulaşan web sitelerinden birisiyiz. Sizleri yeni sezonda canlı renklere sahip kombinler ve fikirler sunacağız.

Fotoğraflar ile siz zevk ve tarz sahibi bayanlara ilham kaynağı olacağız. İnce detaylara sahip olacak koleksiyonumuz siz değerli gelin adaylarını en konuşulan isimlerden birisi olmayı başarabilirsiniz.

Bindallı Fiyatları

Hangi model ve renk olursa olsun dış kaftan için en fazla 3-4 metre kumaş gider, İç elbise ise yine aynı şekilde 3 veya 4 metre kumaş gider. Çift katlı kumaş elbise kullanılıyorsa içine de 6 metre kumaş gidecektir. Ortalama aşağı yukarı 10 Metre kumaş gider. Bu da fazla bir maliyet tutmayacaktır. İmalatçı firma olduğumuz için bu konuda size en doğru bilgileri sunmak istiyoruz. Alacağını kaytanın fiyatını üzerindeki işlemeler kullanılan malzeme ve işçiliği  belirleyecektir. Son zamanlarda kına geceleri düğünlerin çok önüne geçtiği için piyasa bu konuda biraz uçmuş durumda. Bir kez giyilecek bir kez olacak sözünün arkasına gizlenip fahiş bir fiyata kaftan almayın.

Durumu olmayan bayanlar sadece bir kez giyeceğim ve hatıra olsun diye takıntınız yok ise kiralık olarak almak sizin için en doğru karardır. Bunun yanı sıra Satın almak isterseniz alacağınız kaftanın hiç bir zaman modasının da geçmiyeceğini belirtmek isteriz. Zaten yüzyıllar öncesinin modası olduğu için gelecek senelerde de kullanılmaya oldukça elverişli olacaktır.  İleri tarihlerde kızınız olursa hatıra bırakacağınız şık ve güzel bir kaftan satın alabilirsiniz. Yada Erkek oğlunuz olduğunda gelininize hatıra olarak bırakacağınız aile yadigarı olabilir. Bu sene Modeller çok ciddi anlamda ön planda olacağını net bir şekilde söylüyoruz. Artık Eski kaftan modellerine modern dokunuşlar yapılarak modernize edilmiştir. Özel günlerinizde yaşantımız dahilinde ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden birisi olan bu kına kıyafetin doğru yapılması ve kişiliğimizi yansıtması açısından çok önemlidir. Bu konuda Kaftan Collection olarak en doğru kararı vermek için uzman ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. Türkiye’nin ilk kaftan ve bindallı firması Kaftan koleksiyonu ‘a gelerek kendi tarzınıza göre güzel bir kıyafetler kiralık veya satılı olarak alabilirsiniz.  Keyifli alışverişler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.