Kına Kıyafeti Kaftancıdan alınır!

Kına Kıyafeti Kaftancıdan alınır!

Kına Kıyafeti Kaftancıdan alınır!

Kına Kıyafeti Kaftancıdan alınır.  Adı sanı duyulmamış firmalardan veya gelinlik işi yapandan veya organizasyonculardan kaftan alınmaz. Herkesin uzman olduğu bir konu var. Uzmanlık konusu gelinlik ise gelinlikci ile muhatap olunması doğrudur. Farklı kıyafetlere giyerek giden madur etmemelidirler. Daha sonra Sosyal Medya platformlarında kapora verdik farklı kıyafetler çıkardılar, kapora verirken kıyafetler yeniydi. Biz almaya gittiğimizde ise  yıpranılmış kıyafetler çıkardılar gibi durumla karşılaşabilirsiniz. Türkiye’nin ilk kaftan ve bindallı firması Kaftan koleksiyonu ‘a gelerek kendi tarzınıza göre güzel bir kıyafetler kiralık veya satılı olarak alabilirsiniz. Satılık değerinin yarı fiyatına kiralayabilirsiniz. Üstelik kapıda nakit veya Kapıda kredi kartı ile dilerseniz Eft havale seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Kıyafet kargo ile gelince bir sorunla karşılaşırsanız veya kıyafeti beğenmezseniz sorgusuz sualsiz değişimini sağlıyoruz. Beğenmek bir haksa beğenmemek te bir haktır prensibi ile hareket ediyoruz.  Bazı gelin adayları ise Hint kıyafeti giymeyi tercih eder. 

Et almakta kasaptan, meyve almakta manavdan almanızı tavsiye ederiz. Farklı bir satıcılardan alacağınız bu tarz ürünler hem taze olabilirsiniz hemde kesenize uygun fiyatla karşı gelmeyeceksiniz.

Kına Kıyafeti Kaftancıdan alınır

Modayı takip etmeyen organizasyoncular şu anda Salon iş yapan bazı firmalar Aldığı bir kaç kaftanı defalarca servis verdikleri gelin adaylarına giden bu sektöre çok zarar veriyorlar. Gelin adayları uygun fiyat ve son model kaftan almak için hemen firmamızı görüntüleyin ve bu konuda yardım edin. Keyifli alışverişler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.