KINA GECESİ EĞLENCELERİ

KINA GECESİ EĞLENCELERİ

Kına gecesi eğlenceleri – Kaftan Bindallı – Bekarlığa veda Genç kızların hayallerini süsleyen kına gecesi bindallı Kıyafeti eski dönemlerde güç itibar ve büyüklük simgesi olarak giyilen kaftanlar herkesin sahip olamayacağı ulaşılamaz kıyafetlerdi.  Zarafetin simgesi olan kaftanlar günümüzde kına gecelerinde ve bekarlığa veda partilerinde  olmazsa olmazı.

Kına gecesinde giyeceğiniz bindallı kıyafetini gösteren üç önemli nokta bulunur. Birincisi kına kıyafetinizin belden oturtmalı olması gelini zayıf ve zarif gösterir. Eğer kaftan belden oturtmalı değilse kemerle bu sorunu çözebilirsiniz. İkinci konu kol kısmı, Genelde kapalı bayanlar kollarının görünmesini istemezler bu yüzden şifon kollu değil  çan kollu veya ceket kollu  kaftanları tercih ederler,  Üçüncü ve en önemli olan konu Bindallının etek kısmının sürüklenerek gelmesi kıyafeti daha hoş ve daha asil göstermektedir. Tarlatanlı modellerde ve kabarık bindallı  genelde kına gecesinde elbisenin altına  tarlatan giyilince kıyafet yukarıya kalktığı için etek yapılmamaktadır.  Buda kıyafeti farklı göstermektedir.

Kına gecesi eğlenceleri – Kaftan Bindallı – Bekarlığa veda

Gelin bindallı tarlatanlı ise Düğün salonlarında gelin tahtına oturduğu zaman tarlatan hoş durmayıp ön taraftan tarlatanın telleri kötü görünmektedir. Size tavsiyemiz kına yapılırken tahta gelin oturunca bir müddet tarlatanı çıkararak oturmalı böylelikle kostüm daha güzel durmaktadır. Yada kına gecesi kaftanınızı tarlatansız bindallı tercih etmelisiniz.  Kaftan Collection  adresinin kapısını çalarak  birbirinden güzel ve hoş bindallı modellerini görebilirsiniz. Ürünlerin farklı görselleri fiyatları ile birlikte sitede gayet açık ve detaylı bir  şekilde gösterilmiş. Sipariş vermeniz durumunda Kaftan Collection profesyonel ekibi sizi arayarak ölçülerinizi ve bindallı kıyafetinizin ayrıntılarını itina ile not  alıp ölçünüze göre hazır hale getiriyorlar. İsterseniz adresinize kargo imkanı da sunuyorlar.  Bunun yanı sıra kaftan yerine son moda  olan Hint kostümleri de tercih ediliyor. Bazı gelin adayları ise Hint kıyafeti giymeyi tercih eder.   Hint konsepti adı altında gelin adayları Hindistan’dan gelen orijinal kıyafetleri Kaftan Collection’da bulmanız mümkün. İster kiralık isterseniz satılık olarak alabilirsiniz. Kıyafetin satılık değerinin yarı fiyatına kiralık olarak almak mümkün. Kiralık almak isteyen gelin adaylarının vakit kayetmeden firmamız ile irtibata geçerek kiralık veya satılık seçenekleri hakkında bilgi alabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.