GENEL SORULAR

İstanbul dışına kiralama yapabilir miyim ?

İstanbul dışındaki gelinlerimize bu güne kadar gönderdiğimiz gibi, bu günden sonrada kargo ile gönderim yapıyoruz. Türkiye’nin tüm illerinde adresinize kadar gönderim sağlıyoruz. Kiralık verirken teminat olarak kıyafetin değeri alınır, daha sonra kargo ile adresinize gönderilir. Kıyafeti giyip sorunsuz şekilde geri gönderdiğiniz zaman kıyafet için göndermiş olduğunuz teminat ücretinin yarısı hesabınıza eft veya havale ile gönderilir. Böylece kıyafetin değerinin yarı fiyatına kiralamış olursunuz.

Denemeden nasıl kiralama yapabilirim ?

İstanbul dışında bugüne kadar binlerce gelinimiz oldu. Modellerimiz  o kadar güzel ki giyindiğinizde yakışmaması imkansız. Sizin detaylı terzi ölçüleriniz istenip, İstediğiniz model doğrultusunda istediğiniz model veya alternatif olarak beğendiğiniz modele yakın modeller de tavsiye edilir. Yeter ki size yakışacak renge doğru karar verin. Finalde istediğiniz modelin gönderimini sağlarız. Kıyafet gelince beğenmezseniz sorgusuz sualsiz değişimini sağlıyoruz. Beğenmek bir haksa beğenmemekte bir haktır.  Yeter ki size yakışacak renge doğru karar verin

Modellerinizi nasıl deneyebilirim ?

İstanbul Eminönü tahtakale mercan da Magazamıza gelip tüm ürünlerimizi deneyebilirsiniz.  Ekibimizle birlikte size en uygun modele beraber karar verelim…

Bulunduğum yerde kargo şirketi yok, siparişimi nasıl teslim alacağım ?

Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren Sürat  Kargo, tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy, kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce kargo firması ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Siparişim ne zaman gelecek ? 

Telefonla sipariş verilmesi halinde teslimat tarihi satış temsilcilerimiz tarafından size şahsen bildirilir.
Sipariş esnasında e-posta adresinizi bildirdiyseniz, ayrıca teslimat tarihi bilgisini içeren bir sipariş onay e-postası tarafınıza gönderir.

Ödeme şeçenekleri

Ödemenizi; nakit yada eft yoluyla yapabilirsiniz. Ayrıca kapıda nakit veya Kapıda kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem için ufak bir fiyat farkı olur. Kargo farklı bir hizmettir. Kapıda ödeme alma farklı bir hizmettir. Bu konu hakkında firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.


Kargo şirketi teslimat yapacağı adreste kimseyi bulamazsa ne olur?
Kargo görevlisi sizi teslimat adresinde bulamazsa, size bu konuda not bırakır. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo görevlisi daha sonra teslimat için 2. kez gelir. Kargo şirketi ikinci kez de size ulaşamazsa, ürününüzü Kaftan Collection’a geri gönderir.


Siparişim Nerede ?

Siparişinizin durumunu öğrenmek istiyorsanız Aşağıdaki telefonlardan yetkili personelimize ulaşabilirsiniz.

Kaftan, Kaftan bindallı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.