Bindallı Kıyafeti

Bindallı Kıyafeti

Bindallı Kıyafeti kıyafetleri yüzyıllardan bu yana süren gelen adetlerimiz kına geceleri ile yeniden moda haline geldi. Yöresel kıyafetlere şimdi modern dokunuşlar yapılıyor daha farklı bir tarz elde edildi. Organizasyoncuların artması ile ve bu sektörün büyümesinden önce kıyafetlerimizi evlerimize uğradı. Kına gecenizde yöresel ve orijinal kıyafetler giymek ister firmamıza hemen gelin ve bu fırsat sizin için bulunmaz fırsat. Bazı gelin adayları ise Hint kıyafeti giymeyi tercih eder. Sizde Hint kıyafeti giymek sizi kendi zevkinize göre güzel bir kıyafetlerinizi seçin. Üstelik kiralık veya satılık olarak. Hint kıyafetleri de yine aynı şekilde satılık fiyatının yarı fiyatına kiralık olarak yapılır. Firmamızı taklit eden onlarca firmalar çıkmıştı. İşin ehli ile birlikte isterseniz toptan ister perakende beğendiğiniz bir modeliniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. İmalatıçı firma olduğumuz için piyasanın yarı fiyatına yaptırabilirsiniz. Desen ve modelleri görmek isterseniz firmamızı ziyaret etmelisiniz. 

Bu tarz kıyafetler el işi olursa kadife kumaş tercih edilir. Likralı kadife kumaşlarda esneme yaptığı için boncukları kopartmaktadır. Bu nedenden Kadife kumaşlar Koton kadife tercih edilmektedir. Saten kumaşların ise işlemeleri kadife kumaşta kullanılan işlemelerden daha farklı olmaktadır. Kolları şifon kollu, uzun şifon kollu, çan kollu veya yarı çan kollu olarak değişiklik göstermektedir. Tesettürlü bayanlar ise uzun kollu kaftanlar dercih etmektedir. Modern kaftanlarda tarlatan kullanılıyor. Fakat saten kıyafetlerde ise uzun kuyruklu olarak tercih ediliyor. Yöresel giymek isteyen gelin adayları ise kaftanın içine elbise yerine şalvar ve büstiyer tercih etmektedir. Firmamızda içi şalvarlı modeller de mevcuttur.

Maraş sanatı ile işlenmiş kaftanlarda firmamızda mevuttur. Elbiselere bakarken sadece fiyatı değil işçiliğine de dikkat etmek gerekir. Bazı modeller gelin adaylığı olduğu yaştan daha fazla. Bazı kıyafetler ise işçiliği o kadar güzeldir ki bakmaya doyamazsınız. Bu unutulmaz gününüzü en şık ve en muhteşem hale getirebilir, hemen firmamızı arayarak destekleyebilir.  Türkiye’nin ilk kına kıyafeti kaftan firması Kaftan koleksiyonu ‘a gelerek kendi tarzınıza göre güzel bir Elbise Kiralık veya satılık olarak tıklayın. Yeni sezon indirmeleri kaçırmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.