BİNDALLILAR

Bindallılar

“BİNDALLILAR” IN RUHU DEĞİŞTİ

Bindallılar yüzyıllardan beri günümüzü gelen gelenek ve göreneklerimiz çerçevesinde kına gecelerimizi süslüyor. Artık bu tarz kıyafetler işleme sanatı olarak maalesef kimlik değişimine uğradı. 200 yıllık maraş sanatı gitti, tel sarma sanatı gitti, el işi tamamen gitti ve modern bindallı adı altında Hint kıyafetlerinin şalının ve eteklerinin kenarındaki el işçiliği sökülerek kaftanlarımızın üzerine aplikasyon yapılıyor.  Meşhur hint işçiliği ile üretilen hint kıyafetleri, saree ler ve lehenga tarzı kıyafetlerde bilindiği gibi inanılmaz bir işçilikle üretilen el işçiliği uygulanıyor. Fakat üzülerek belirtiyoruz ki Memleketimizde el işçiliği yapan ve bu sanatı hakkıyla veren çok az sayıda imalatçımız kaldı. Bundan mütevellit bu tarz kıyafetleri kesiliyor ve motifler bizim kaftanlara hizmet veriyor.

Bindallılar

Zamanımızda oluşan moda büyük bir kimlik değişimi yaşıyor, Bizde Erhan ÖZLER Classics markası olarak yeni sezona güçlü ve etkili bir giriş yaptık. Trendleri kendi stilimize göre yorumlayan markamız gelin adaylarına favori giyim markası olmayı hedefliyor.  Türkiye’de Kına gecesi elbiseleri sektöründe lider markası olarak eski el işçiliği sanatımızı konuşturarak yeni modelleri bir araya getirerek bu mutlu gününüzü taçlandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni sezonun büyüleyici atmosferi çevremizi sararken, yenileklere yenilik ekleyerek Bekarlığa veda gecenizi altın harflerle yazdırmanıza yardımcı olacağız. Farklı renklerin kontrastı ile sadeliğin şıklığın göz kamaştırıcı haline getiren markamız Kına gecesi kıyafetlerinde öncülük ediyor. Çünkü bu sanatı yapan firma parmakla gösterilecek kadar az. Onlarca renk seçeneğinden stilinize uygun renkleri tercih edebilir ve sizde bütçenize göre fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak arzu ve isteklerinizi bizimle paylaşmak olacaktır. Kaftan Collections olarak Kına gecelerine profesyonel yardım yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Sezona damga vuracak modeller arasında dilediğiniz modeli tercih edebilir sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Özel günlerinizde veya davetlerde en şık siz olun ve yapmanız gereken tek şey  https://kaftan.web.tr adresine girerek kendinize ait güzel bir kaftan bulmak olacaktır. Birbirinden iddialı parçalarla giyinmeyi seven stil sahibi bayanlara hitap eden kaftan modasını  başarılı stilistlerin elinden çıkarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.