BOYU UZUN GÖSTERECEK HİLELER

Boyu uzun gösterecek hileler

Boyu uzun gösterecek bir kaç tüyo

Boyu uzun gösterecek hileler bir kaç tanedir. Günümüzde boyları standardın altında olan bayanlarımız önemli günlerde özellikle düğün veya kına gecelerinde kısa boylu olmanın bazı bayanlarda takıntı haline geldiğini biliyoruz. Fakat dikkat edilmeyen giyim tarzı da boyunuzu olduğundan kısa gösterebilir. Bu yüzden özellikle boyları standartın altında olan bayanlar giyim seçimlerine çok dikkat etmek zorundadır. Kilomuzu, saç rengimizi, kaşlarımızı ve daha birçok şeyi değiştirmemiz mümkündür. Ancak boyumuzu değiştirmek maalesef  mümkün değil fakat bir kaç püf noktası ile çözüm üretebiliriz.

Geçmişten bu güne İnsan olarak  kusurlarımızı gizliyoruz. Kilolu olan bayanlar zayıf görünmeye, kısa olan bayanlar uzun uzun görünmek ister. Hani yüzümüzde bir sivilce çıkarda fondöten ile kapatırız misali. Bir kaç giyim hilesi ile olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz. Boyu ilk olarak uzun gösterecek en önemli parça ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar uzun gösterir.  Bu ayakkabılar göze batmayacağı için boyunuzu uzatmakta ilk kolaylığı sağlar.

Boyu uzun gösterecek hileler

adı altında açıklama yaparken, hile değil gerçekler desek daha doğru bir açıklama yapmış oluruz. Türkiye’de genel olarak kadınların boyları çok uzun değil. Ama her kadının hayali uzun ve kusursuz bir görünüm kazanmaktır.  Diğer bir tercih ise saçımızın topuz yapmamız görünen boydan daha boylu gösterecektir. Saç modelinizi daha yüksek yaparak, boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Eğer uzun saç modeli kullanıyorsanız, bu sizi daha kısa gösterecektir. Saçlarınızı toplayarak kullanmaya özen gösterin veya kısa bir şekilde kestirirseniz normalden daha uzun bir görünüm kazanmış olacaksınız.

Boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız kıyafetlerinizde kemer kullanmayınız. Kemer kullandığınız zaman vücudunuzu ikiye bölünmüş gibi görüneceğinden dolayı bu durum kısa boylular için hoş bir görünüm sağlamaz. Kısa olan boyunuzun daha da kısa görünmesine neden olacaktır.

Fötr şapka bize en az 15 cm uzunluk kazandıracaktır.  Paçası geniş ve yüksek bel olarak tercih edilen pantolonlar boyu biraz daha uzun gösterir.  Kaftan ve Bindallı elbiselerde ise dikine çizgili veya motifli kıyafetler tercih ederseniz bacak boyunuz her zamankinden uzun görünecektir. Yatay çizgili veya motifli kıyafetler sizi olduğunuzdan daha kilolu ve kısa gösterecektir. Uzun motifli ve sizi daha uzun gösterecek Kına gecesi kıyafetleri satın almak isterseniz Erhan ÖZLER Classics markası altında kaftan.web.tr sitesine girerek modellere bakıp irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca Kaftan Collections olarak Kına gecelerine profesyonel yardım  yazımızı okuyabilirsiniz.  Boyu uzun gösterecek hileler

Bolerolu veya ceket şalvar tarzı kına elbiseleri sizi daha kısa gösterecektir. Bundan mütevellit giyeceğiniz kıyafet ayak topuğunuza kadar uzun olması sizi daha şık ve daha uzun gösterecektir.

Boyu uzun gösterecek hileler arasında tulumlar bedeni birleştirdiği için kadınları uzun gösterecek bir giyim tarzıdır. Bu tarz tulumları seçerken bele oturmasına dikkat etmek gerekir.  V yaka koyu renkteki bluzlar boynunuzu açıkta bırakacağından sizi daha uzun gösterebilir. Bu yüzden balıkçı yaka kazaklardan uzak durulması gerekir.  Uzun boylu görünmek istiyorsanız, fazla kilolarınızdan kurtulun. İdeal kilonuzdan fazla bir kiloda iseniz bu sizi kısa gösterebilir. Bu yüzden zayıf olmak, uzun görünmeye yardımcı olmaktadır. Bizlerde sizler için daha uzun görünmenize yardımcı olacak birkaç püf nokta vermeye çalıştır. Umarız işinize yarayacaktır. Keyifli Alışverişler dileriz.

Erhan ÖZLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.