Folklor Elbisesi satış yeri

Folklor elbisesi satış yeri

Folklor Elbisesi satış yeri

Folklor elbisesi satış yeri her türlü yöre kıyafetleri toptan veya perakende satışı yapılır. Ayrıca ölçüye göre özel dikim yapılır. Okullar için özel fiyatlar uygulanır Dilerseniz kiralık dilerseniz satılık olarak alabileceğiniz yılların birikim ve tecrübesiyle hizmetinize sunuyoruz.

Her yörenin Folklor kıyafetleri toptan veya perakende profesyonel ekibimizle kostümlerin dikiminde en uygun fiyat ve en kaliteli şekilde dikim prensibine sadık kalarak itina ile hazırlanmaktadır. Her yörenin bayan ve erkek folklor elbisesi siparişini istediğiniz ölçüde rahatlıkla siparişini verebilirsiniz.

Folklor elbisesi satış yeri

almak isterseniz her yörenin kendine has kumaşının özellikleri mevcuttur, fakat şu dönemde fiyatları biraz daha düşürmek için farklı kumaşlar kullanılabiliyor. Sadece yörenin özelliklerine sadık kalarak imalatı gerçekleştiriliyor. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey irtibata geçmek olacaktır. Kaftan Collections olarak Kına gecelerine profesyonel yardım  yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.  https://kaftan.web.tr adresinde kendinize ait güzel  bir takım bulmuş olacaksınız.

Değerli ziyaretçimiz , Erhan ÖZLER Classics markamız,

Kaftan Collection ünvanı veya kullanıcı adı altında son günlerde sosyal medya veya bazı satış sitelerinde ismimizi taklit eden kullanıcı veya satış oluşumlarıyla alakamız yoktur, son günlerde artan isim taklidinden oluşan ve mağduriyetlerin önlenmesi adına dikkatli olmanızı bu uyarımızı dikkate almanızı rica ederiz.

Değerli ziyaretçimiz, tamamı ile ithal olmayan ve burada  ürünlerimiz sizlere özel getirilmektedir. Sıra dışı ve az sayıda, kişiye özel getirilen marka ürünler, Orijinaldir. Sitemize yüklemeler sürmektedir. Her gün yeni ve yüzlerce ürün sizlere sunulacaktır, sayfamızın ön yüzündeki kategorilere  tıklamanızı ve dilediğiniz ürüne ulaşarak bizi aramanızı tavsiye ederiz. Değerli Ziyaretçimiz alışveriş yapmaya karar verdiğinizde Kredi kart taksitli sistemimiz kaldırılmış olup sadece havale – Eft ile ödeme almaktayız. Keyifli alışverişler dileriz.

Saygılarımızla,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.