Kaftan ve Bindallı Fiyatları

Hürrem Sultan Kaftanı

KAFTAN VE BİNDALLI FİYATLARI

Kaftan ve Bindallı fiyatları yer ve mekana göre fiyatlar değişiklik gösterir. Çok lüks bir mağazadan bir kaftanı fahiş bir fiyata alırsınız. Aynı kaftanı vasat bir mağazadan yarı fiyatına alabilirsiniz. Fakat firmamızda fiyat anlamında kıyafetin işçiliği, kumaşın kalitesi ve aksesuarlar  ne ise fiyatta ona göre değişiklik gösterir. Gelin veya damadın ne iş yaptığı ile orantılı değildir. Nereden kaftan alırsanız alın hangi ölçüde ve hangi renkte olursa olsun örtünmek için dış kaftanına ortalama 3 metre kumaş gider, iç kısmına da yine aynı şekilde en fazla 3 metre kumaş gider. İster elbiseli olsun ister şalvar ve büstiyerli fark etmez. Daha sonra fiyatı etkileyecek olan kumaşın kalitesi, üzerindeki işçilik ve aksesuarlardır. Bu üç unsur tamamen kaftanın fiyatını belirleyen en önemli faktörlerdendir. Üst segment bir kaftanı giydiğiniz zaman öyle bir kesim yapılmıştır ki gelin adayımız giydiği anda kalıp anlamında tam üzerine göre oturur ve hiç bir kusur bulamazsınız. Bu kıyafeti diken terzinin yıllarının verdiği tecrübe ile doğru orantılıdır. Kimi terzi vardır modeli bir kez gördüğü zaman aynısını dikebilir, fotoğraf veya kalıp vermeye hiç gerek yoktur. Kimi terzi vardır fotoğraf vermeden kalıp çıkaramaz. Kimisi de hem fotoğraf verirsiniz hem kalıp yinede kaftanı giydiğinizde üzerinize göre tam oturmaz. Başarılı değildir.

Erhan ÖZLER Classics markası olarak Türkiye’de ilk kaftan ve bindallı mağazasını kurduk. Uzun yıllardan buyana yapmış olduğu çalışmalar sonucunda tarihe adını yazdıracak bir markadır. Yaratıcılığının sınırlarını zorlayan bir çok eşsiz duygulu aynı anda hissettirecek bir kıyafet hazırlamak için profesyonel ekibimizle mücadele ediyoruz.

Kaftan ve Bindallı fiyatları

araştırması yaparken mutlaka iletişime girip bu konuda destek almanızı tavsiye ediyoruz. Stoklarımızda öyle işçilikli ve tasarımlı modellerimiz var ki izah etmek sözcükler yetersiz olacaktır. Üzerinize giydiğiniz anda sizi çok farklı hissettirecek tasarıma sahiptir. Bu duygular yaşanarak anlaşılır. Büyüleyici bir renk uyumuna ve renk kombinasyonlarıyla tasarlanmış moda sevenleri bile kendine aşık etmeyi başarıyor.

Tarihin engin derinliklerinden ve topraklarımızın kültürel zenginliğinden beslenen Kaftan Collection usta eller tarafından üretildiğini lütfen unutmayın.  Firmamızda müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve sözde değil özde yüksek memnuniyet gerçekleştiren Kaftan Collection uzman ekibiyle birlikte geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Kaftan ve Bindallı fiyatları araştırmak isterseniz sitemize girerek kendi örf ve adetlerinize hitap eden bir model seçebilirsiniz. Sadece ülke içinde değil ülke dışında da geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Erhan ÖZLER Classics  markasında emin adımlarla yürüyor. Kaftan Collections olarak Kına gecelerine profesyonel yardım vererek  bu mutluluğu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.  https://kaftan.web.tr adresinde kendinize ait güzel bir kaftan bulmuş olacaksınız. Kına gecenizde eski zamanlardan bu güne kadar gelen kaftan adetimizi sürdürecek bayanlar için ve kaftan tutkunlarının beğenisine sunuyoruz. Sizde tarzınıza uygun bir kaftan sipariş verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.