KAFTAN MODELLERİ 2018

Kaftan modelleri 2018

Kaftan Bindallı modelleri 2018

Kaftan modelleri 2018 Son zamanlarda popüler kültürümüze yerleştirmiş durumdayız. Yeni sezonda birbirinden renkli ve alımlı modellerimiz gelin adaylarımızın beğeneceklerini ümit ediyoruz. Saten ve Kadife kumaşının vazgeçilmez cazibesi ile kına gecenizde bekar kızları kıskandıracaksınız. Kız arkadaşlarınızın tamamını heyecanlandıracak ve kendi kınalarında da bu tarz bir kıyafet tercih edeceklerinin garantisini veriyoruz.  Şık tasarımlarımız ile göze batacak kalite ve kumaşları ile size kesinlikle uyum sağlayacaktır.  Kilolu veya kısa boylu olan gelin adaylarımız için renk uyumunu doğru şekilde yakaladığınız zaman kusurlarınızı da mükemmel bir şekilde kapatabilirsiniz.

Kaftan modelleri 2018

Kaliteli kumaştan tasarlanan özgün modellerle girdiğiniz her mekanda tüm bakışları üzerinizde hissedeceksiniz. Özellikle kına gecenizde salona giriş anında ışıklar kapanır ve müzik eşliğinde yavaş yavaş salona girerken bütün misafirlerin bakışlarının ardında kıskanç duygularını hissedebileceksiniz.  Hele hele doğru aksesuar seçimi yaparak giyiminize hareket kazandırabilirsiniz. Sizlerde ister saten ister kadife kısacası tarzınıza uygun ve işinize yarayacak kıyafet sipariş vererek kargo ile teslimini alabilirsiniz. En iyi modellerimizden birbirinden şık ve ince detaylarla, güzel farklı ürünlere bir çok farklı renk seçeneğiyle çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kolleksiyonumuzun öne çıkan parçalarımız ve yenilenen vizyonun detaylarını mercek altına almalısınız.

 

 

  1. Şahin Uyanık diyor ki:

    Ablam icin kına alış verişine cıkmıştık sabah başladık gezmeye ablam biraz seçici olduğu için zor beğeniyo akşam 5 le 6 arası kaftan tekstili bulmuş tuk iykide bulmuşuz erhan özler abime çok teşekkür ediyorum allah razı olsun çok iyi ağırladı kınaya dahir ne varsa hepsini ablamın hoşuna gidicek ve bütçeyi aşmayacak bir şekilde hallettik 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir