Bindallı modelleri

Bindallı modelleri

Kına geceniz için Kaftan ve Bindallı modelleri

Bindallı modelleri yöresel ve modern olarak ikiye ayrılır. Yöresel olan kaftanlar yüzyıllardan beri günümüze gelen motif ve desenler içerir ve genelde standart ölçülerde olur ve kemer sayesinde belden oturtmalı bir duruma getirilir.

Modern kaftanlar ise belden oturtmalı ve bazı modellerde ise kuyruklu olur. Bazı modeller ise tarlatanlı kabarık şekilde giyilir.  İster yöresel olsun ister modern kına gecelerinde eş dost ve akrabalarınızın önünde tarzınıza uygun güzel bir kıyafet tercih etmeniz. Tesettürlü gelin adaylarımızın da zevkine uygun çok özel modellerin yer aldığı yeni yılın koleksiyonu bir yandan duruluğun görkemli halini sergiliyoruz.    https://kaftan.web.tr adresinde kendinize ait güzel bir kaftan bulmuş olacaksınız.

Bindallı modelleri

Pastel renklerin naif dokunuşu kadife kumaşın asaleti ve yeni sezonu sizlerle buluşturuyor. Romantik detaylar Eski dönemin tarzını hatırlatan işlemler modernist tavır ile sizi bir araya gelerek, kına gecenizin her anında eşsiz bir seçki yaratıyor.

Bindallı modelleri Kaftan kolleksiyonlarımızın tamamına hakim olabilecek bu modeller gelin adaylarımızın stilini şıklık sırrını keşfetmeye davet ediyor. Kaftan Collections olarak Kına gecelerine profesyonel yardım  yazımızı okuyabilirsiniz. Kına gecenizde yaşayacağınız mutluluğu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. adresinde kendinize ait güzel bir kaftan bulmuş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.