Bindallı Kaftan kıyafetleri

Bindallı Kaftan kıyafetleri

BİNDALLI KAFTAN KIYAFETLERİ

Bindallı Kaftan kıyafetleri yüzlerce çeşit stoklarımızda bulunurken genç kızlarımızın istekleri doğrultusunda Bindallı Kaftan kıyafetleri mercek altına aldık. Her 10 gelinden 8’i Osmanlı ve Saray Kültürünü kına gecelerine taşımak ister. Geçmiş döneme ait motifler ve aksesuarlar Saray Kaftanları kına gecesinin şüphesiz yıldızı olan gelin adayları bu muhteşem geceye taşımak istediği aşikardır.

Kaftan ve Bindallı seçmek zorlu bir süreçtir. Bu aşamada Modellerden kumaşa, işlemelerinden rengine bir çok ayrıntı düşünülerek itina ile karar verilmesi gereken konulardır. Kesimi duruşu ve tavrıyla klasikleşen modellerinde son yıllarda öne çıkan yöresel ve apayrı kaftanlar stoklarımızda mevcuttur. Modern ve klasik Bindallılar iki faklı geleneği bir arada yaşatıyor.

Bindallı Kaftan Kıyafetleri

son zamanlarda Osmanlı temalı dizilerin yaygınlaşmasından dolayı kana gecelerine saray etkisi hissettiriyor. Kaftan Collection olarak birbirinden şık birbirinden güzel tasarımlarıyla her sezon farklı renk ve çeşit sunar. Genç kızlara yüzlerce kıyafetlerin arasında kendi tarzına uygun alternatifler oluşturmaktadır. Erhan ÖZLER Classics markası olarak modellerinde dikkat çeken en önemli konu tasarımlarını tesettürlü bayanların da ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak model çeşitleri oluşturmasıdır. Kol boylarının uzun olması ve boyun kısmının kapalı olması yüzlerce ürün çeşitlerine sahip olması tesettür Kaftan ve Bindallı arayan hanımlar için tercih sebebi olacaktır. Sadece ülke içinde değil ülke dışında da geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Erhan ÖZLER Classics  markasında emin adımlarla yürüyor. Kaftan Collections olarak Kına gecelerine profesyonel yardım vererek  bu mutluluğu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.  https://kaftan.web.tr adresinde kendinize ait güzel bir kaftan bulmuş olacaksınız. Kına gecenizde eski zamanlardan bu güne kadar gelen kaftan adetimizi sürdürecek bayanlar için ve kaftan tutkunlarının beğenisine sunuyoruz. Sizde tarzınıza uygun bir kaftan sipariş verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.